Piękne niebieskie paznokcie hybrydowe – PROnail 546

Piękne niebieskie paznokcie hybrydowe - PROnail 546

Piękne niebieskie paznokcie hybrydowe – PROnail 546

Piękne niebieskie paznokcie hybrydowe to doskonały pomysł na ciepłe, letnie dni. „Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba”. Słowa piosenki Marka Jackowskiego mogłyby ładnie współgrać z paznokciami pomalowanymi przy użyciu PROnail 546 „Chmurkowy błękit”. To odcień, który relaksuje wzrok po ciężkim dniu i wprawia w miły nastrój, gdyż budzi skojarzenie z rajskimi wakacjami.

Jak uzyskano tak piękne niebieskie paznokcie hybrydowe?

Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt wystarczą tylko dwie warstwy lakieru hybrydowego PROnail 546. Warto pamiętać o zastosowaniu produktów przygotowujących płytkę paznokcia do aplikacji. A mianowicie o odtłuszczaczu do paznokci PROnail Styling Prep oraz bezkwasowym primerze PROnail Primer+. Przyda się również Cleaner nabłyszczający do paznokci nabłyszczający PROnail Glass Shine Cleaner 550ml, który doda im połysku.

Piękną kompozycję z hybrydą PROnail 546 (pastelowy niebieski lakier hybrydowy) stworzyła stylistka Oliwia Puzon, aktywna na Instagramie pod nickiem @Oliimani. Warto zwrócić uwagę na konfetti, które wzbogaciło efekt na jednym z paznokci.

Wygodnie zmyjesz hybrydę stosując Remover do hybryd PROnail 550 ml. Płyn został wzbogacony o lanolinę, po której palce nie są szorstkie, natomiast sama powłoka paznokcia pozostaje twarda i zdrowa.

W podobnych odcieniach sklep internetowy PROcosmetics poleca niebieskie lakiery hybrydowe – w tym PROnail 560 „Jeansowy Niebieski”, z domieszką szarości, która czyni go unikalnym względem innych hybryd. Z kolei lakier hybrydowy PROnail 531 „Kocie Spojrzenie” to głęboki fiolet z domieszką ultrafioletowych drobinek. Jego unikalną cechą jest odbijanie światła, przez co paznokcie błyszczą w promieniach słońca.

Lato jest doskonałą porą do eksperymentowania z kolorami – to czas, kiedy wszędzie wokół spotkać można niespotykaną podczas innej pory roku mnogość barw. Paznokcie to doskonałe miejsce do eksponowania własnego charakteru. Mogą być krótkie lub długie – jeśli Twoje nie są akurat długie, zawsze możesz to zmienić – wystarczą żele do paznokci PROnail, które pozwolą Ci na wydłużenie naturalnej płytki – przy odrobinie wprawy efekt może być zaskakujący. Warto pamiętać, że do stworzenia paznokci żelowych oraz manicure hybrydowego niezbędne będzie posiadanie lampy do paznokci.

Sklep z hybrydami PROnail znajdziesz pod adresem https://sklep.procosmetics.pl.

Zobacz też inne paznokcie na naszej stronie.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.